Codzienny ból biodra u 26-latki

Witam Kilka miesięcy temu pojawił się u mnie ból biodra, który objawiał się co kilka kilkanaście dni, po kilku, kilkunastu tygodniach ten ból pojawiał się częściej i w większym kręgu tzn. od pachwiny czasem nawet do tyłka, obecnie niestety ten ból codziennie się zdarza. Proszę o radę.

Witam. Dolegliwości bólowe mogą wiązać się zarówno ze zmianami w stawach kręgosłupa jak i biodra. Nie wykluczone też że są objawem uszkodzenia miękkich struktur stawu np. w wyniku urazu. Konieczna jest ocena ortopedy.