Cogodzinne przebudzania w nocy u 7-miesiecznego dziecka

Moj 7 mc syn budzi sie w nocy co godz!I tak jest juz od ponad miesiaca.dokladnie 2 miesiace temu wyszly mu 2 dolne zeby .Tez sie budzil ale nieaz tak i nietrwalo to tak dlugo.Je juz zupki,owoce,Dalej karmie piersia,i to wlasnie za kazdym razem jak sie budzi w nocy-musi dostac piers,chocby na chwilke,inaczej jest okropny wrzask,wybudza sie i po spaniu!Probowalam dac mu wiecej kaszki na kolacje-tez nie pomoglo.Niema znaczenia czy piers,czy kaszka i piers,czy mm z butelki i tak sie wybudza.POMOCY

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji warto udać się na wizytę do specjalisty pediatry, który oceni czy wybudzanie nie ma podłoża chorobowego.