Jak unormować sen niemowlęcia?

Witam. Mam problem również ze snem mojego maluszka, odkąd skończył 4 miesiace budzi się co godzinę lub co pół godziny. Nie mam już pomysłu na niego. Dodam ze teraz ma prawie 7 miesięcy i nadal bez zmian. Próbowałam dawac mu kaszkę na noc ale nie pomaga, w dzień odsypia noc czasem pare drzemek po 30 min a czasem pare po godzinę każda. Karmie piersią , z początku chciał tylko dotknąć piersi ale od dłuższego czasu za każdym razem pije mleko. W dzień dostaje mały słoiczek jakiejś zupki i owocka tak to cały czas jest na moim mleku. Bardzo proszę o pomoc :(

Niestety żadnej złotej rady na to nie ma. Można w nocy spróbować karmić piersią tylko co 4-5h, więcej nie przystawiać dziecka, to może nie będzie się tak często wybudzać.