Problemy ze snem w dzień u 7-miesięcznego dziecka

Mam problem z moim 7 m. synem. Malutki śpi całą noc od 20:30 do 6-7, kiedy to budzi go kupa. Niestety, w ciągu dnia mamy ogromny problem ze spaniem. Tadek nie lubi spać w dzień, a kiedy w końcu zaśnie, to po 20-30 minutach budzi go - kupa. Próbowałam wielu kombinacji. Ale kupa nie jest ani o stałej porze, ani stale w tym samym odstępie czasu po jedzeniu. Jest po prostu podczas drzemki i go budzi :( Mały je mleko, zupkę, owoce i kaszkę na moim mleku. Czy te kupy to jakaś anomalia czy jego urok?

Aleksander Ropielewski

opisana sytuacja nie budzi niepokoju i jest zupełnie normalna. Wraz z wiekiem i urozmaiceniem diety stolce powinny być regularniejsze.