Colostrigen a jego dawkowanie

Witam,mam pytanie co do dawkowania preparatu o nazwie COLOSTRIGEN lekarz przypisal dla mojego 3.5 letniego dziecka na odpornosc opakowanie 30 saszetek na miesiac Jak do tej pory preparat spelnil swoje zadanie. Przez jak długi czas to mozna stosowac,czy moze cyklicznie z jakimi przerwami.Z lekarzem nie mam kontaktu bo wyjechalem

Lek. Tomasz Budlewski

A co się działo dokładnie z dzieckiem ? Ile i jakie dokładnie i infekcje ? Wskazana wizyta u pediatry aby ustalić optymalne postępowanie