Przez jak długi czas można podawać dziecku Colostrigen?

Witam,powtorze pytanie i uzupelnie... pytanie co do dawkowania preparatu o nazwie COLOSTRIGEN lekarz przypisal dla mojego 3.5 letniego dziecka na odpornosc opakowanie 30 saszetek na miesiac Jak do tej pory preparat spelnil swoje zadanie. Przez jak długi czas to mozna stosowac,czy moze cyklicznie z jakimi przerwami..dziecko lapalo infekcje jak zaczelo chodzic do przedszkola juz pol roku tak raz w miesiacu lub czesciej i w domu tydzien dwa...glownie katar zielona wydziel,gardlo goraczka malo kiedy

Lek. Tomasz Budlewski

Jest to suplement diety wiec jego stosowanie nie było przebadane tak jak leki i jego stosowanie nie ma takich obostrzeń . Sadze zawarto jest zrobić przerwę i zobaczyć jak dziecko będzie się czuło, wskazana wizyta u pediatry aby po badaniu okreslic odpowiednie postępowanie