Córka boi się opuszczenia przez chłopaka

Witam.Moja 28letnia corka dwa lata temu dostala dom.Mieszka w nim z chlopakiem.Gdy on pracuje daleko lecz ma wrocic do domu np.po paru dniach nie ma duzego problemu.Lecz gdy chlopak by powiedzial ze odchodzi i corka ma swiadomosc ze kazdej nocy byla by sama bardzo sie boi.Raz nawet miala napad paniki i wtedy bala sie zejsc po schodach zeby otworzyc mi drzwi.Przez cale zycie zawsze mieszkala z kims.Skad sie wzial ten lek?

Witam,

zalecana jest specjalistyczna pomoc dla córki - metodą psychoterapii poznawczo - behawioralnej.
Pozdrawiam serdecznie