Cuchnące i mokre gazy

Witam, mam pewien problem z gazami, dokładniej - cuchnące i mokrawe, często od rana czuję od siebie smród, burczy nie raz i przelewa się w brzuchu - byłem u gastrologów - ale nic teoretycznie nie pomaga - miałem robioną endoskopie?(tz przeglad od tylu) - rok temu wszystko OK - jestem zdrowy. ale jednak cały czas mi to doskwiera - nie mam śledziony od 10 lat - może to ma jakieś znaczenie - jeśli chodzi o dietę to trzymam na raty-ale alkohol w niej jest i papierosy... czy to może coś z trzustką?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza proktologa. po badaniu lekarz będzie mógł coś więcej powiedzieć. Konieczna jest ścisła dieta przykład z ograniczoną ilością tłuszczy I cukrów prostych