Ćwiczenia na zmniejszenie bólu uda promieniującego do łydki

Witam. Od dłuższego czasu odczuwam ból uda który promieniuje do łydki. W dniu dzisiejszym odebrałem wynik RTG z którego wynika: Dyskretne skrzywienie lewostronne. Spłycenie fizjologicznej lordozy lędźwiowej. Zwężenie przestrzeni międzykręgowej. Teraz czekam na wizytę u neurologa na którą mam termin za dwa tygodnie. Może ktoś z Państwa byłby w stanie odpowiedzieć mi na pytanie czy jest jakaś opcja aby zmniejszyć ból np. poprzez jakieś ćwiczenia? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Lek. Katarzyna Szymczak

Do pełnej oceny konieczne jest badanie lekarskier, sądzę, że po wizycie neurolog zaproponuje odpowiednie leczenie w tym zabiegi fizjoterapeutyczne i rehabilitacyjne, szczególnie wzmacnjajace mięsnie przykręgosłupowe.
Pozdrawiam