Ćwiczenia odchudzające dla 15-latka

Witam. Mam syna w wieku 15 lat. Mierzy 169cm i wazy 54 kg. Chciałby zrzucić tzw. "Oponkę". Czy mógłby mi tutaj pomóc jakis lekarz dietetyk który podpowie jak powinien on sie odchódzać i jakie cwiczenia stosowac.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby dobrać odpowiednie ćwiczenia i rodzaj ćwiczeń należy przeprowadzić badanie lekarskie. Najlepiej wybrać się z dzieckiem do lekarza endokrynologa dziecięcego.

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska