Cysty w obrębie narządów rodnych a szanse na ciążę

Wykryto u mnie na narzadach rodnych dwie cysty lekarz stwierdzil ze zobaczymy w sierpniu Co robic dalej spoznia mi sie tez okres zaznacze w ciazy nie jestem ale chcialabym czy sa szanse przy dwoch cystach? Mam tez pytanie Co robic zeby nie pojawialy sie jak mozna samemu sobie pomoc czy jakies ziola lub dieta? Czy moga same peknac czy monza im pomoc w jakis sposob? Dziekuje

Torbiele mogą się same zresorobować, czasami tak się zdarza. Decyzje dotyczące dalszego leczenia podejmie Pani ze swoim lekarzem na wizycie kontrolnej.