Brodawka na narządach płciowych

Witam . bardzo proszę o odpowiedź ponieważ mam powazny problem...mezowi na narzadach płciowych pojawila sie ewidentnie brodawka byl dzisiaj u dr dermatolog która stwierdzila ze to nie to "cos innego" nie do końca w to wierzę mysle ze to zla diagnoza ponieważ z opisu oraz zdjęć w internecie wynika ze to hcv, stwierdzila ze to ma od korzystania z publicznych toalet, maz to ma ok 1,5 roku wygladem przypominalo kalafiora 4 msc temu urodzilam córkę.czy dr mogla się pomylic jest tez wenerologiem.

Aleksander Ropielewski

Trudno jest mi się wypowiedzieć nie mająć możliwości oceny zmiany skórnej. Inną sprawą jest fakt, że zmiany skórne powodowane tym samym patogenem mogą mieć niecharakterystyczny obraz. Konieczna jest konsultacja z innym dermatologiem.