Czarna plamka na palcu

Witam serdecznie, na palcu od jakiegoś czasu mam czarna plamkę która róśnie i mogę ja ściąć z paznokciem. Prosze mi powiedzieć czy to grzyb czy jest to czerniak? http://zapodaj.net/images/1fb5bb60e8803.jpg

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety zamieszczone zdjęcie nie otwiera się. Niestety nie ma zatem takiej możliwości, bym mogła ocenić opisaną zmianę. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który oceni zmianę oraz ewentualnie pokieruje dalszym leczeniem.