Czarny śluz, stan zapalny narządów rodnych kobiecych a laparoskopia

witam , mam 25 lat , nigdy nie miałam regularnych miesiączek , w sumie może dwa razy do roku TYLKO, stram się o dziecko , lekarz skierowała mnie na laparoskopie i niestety do zabiegu nie doszło gdyż miałam zapalenie , teraz po miesiącu miałam isc znowu do szpitala lecz mój śluz jest koloru czarnego co to oznacza ??

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Czarny kolor śluzu oznacza podbarwienie krwią. Proszę nie bagatelizować objawów, tylko skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.