Czarny stolec i ból brzucha

Witam dzisiaj podczas wypróżniania się doznałem czegoś, co nazywa się czarnym stolcem , nie jadłem nic co byłoby koloru czarnego np.jagody, towarzyszy mi teraz ból brzucha .Zdarzyło sie to po raz pierwszy nigdy wcześniej nie było.Jestem nerwowym człowiekiem i ogólnie mam słabą odporność na stres.Dlatego piszę tutaj czy to może być coś poważnego? Czy na razie monitorować to z 2 dni i w razie czego isc do lekarza? Pozdrawiam

Dzień dobry. Zachęcam do podjęcia działań w celu wyzbycia się innego objawu, o którym Pan wspomina czyli o słabej odporności na stres. Odpowiednia interwencja psychologiczna pozwoli na podniesienie kompetencji w tym zakresie i powrót do równowagi wewnętrznej. Pozdrawiam.

http://progress.warszawa.pl/