Czas leczenia zapalenia międzyżebrowego

Zapalenie międzyżebrowe - jak długo się to przechodzi , od dwóch tygodni boli , biore Metafen i maść metidol , rany jest to tak niekomfortowe ból , czasem jakby serce , łopatka , pierś ,prosze mi napisać ile to jeszcze potrwa .... dziękuje z góry

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, niestety bardzo trudno powiedzieć jak długo choroba może potrwać bo zależy to od wielu indywidualnych cech. Najlepiej udać się do lekarza prowadzącego i w oparciu o badanie lekarskie oraz stosowane leczenie ewentualnie stawiać prognozy. Pozdrawiam