Leczenie po odstawieniu marihuany

witam dzisiaj udaje się na 2 wizytę do psychiatry (25.10.2013) Wspierałem się ostatnio przy Haliperidolu jeszcze Afobamem po konsultacji z farmaceutom oczywiście minął około miesiąc moje pytanie takie jak długo te stany będą się jeszcze utrzymywać czytałem na forum że mózg dochodzi do siebie po około 3 miesiącach od odstawienia marihuany bardzo mi zależy aby na święta bożego narodzenia już być tym samym wesołym i gadatliwym człowiekiem jak długo może potrwać takie leczenie psychiatryczne

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Niestety nie ma takiej możliwości, by precyzyjnie określić ile potrwa Pana leczenie psychiatryczne. Proszę bowiem pamiętać, że zależy to od bardzo wielu czynników, w tym indywidualnej reakcji na leczenie, czasu uzależnienia, nasilenia objawów, itd. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem psychiatrą, który prowadzi Pana leczenie. Bez wątpienia on będzie w stanie bardziej szczegółowo odpowiedzieć na to pytanie. A propos Afobamu, to proszę pamiętać, że leku tego nie powinno się stosować dłużej niż 3-4 tygodnie. Posiada on bowiem potencjał silnie uzależniający.