Leczenie lęków po odstawieniu marihuany

witam dzisiaj mija miesiąc jak biorę lek haloperidol 1 mg czasami jak się źle czuję wspieram się afobamem lęki które miałem po odstawieniu marihuany jak by zaniknęły teraz mam taki etap że nic mnie nie cieszy jestem jak by nieobecny na niczym mi nie zależy lekarz psychiatra powiedział ze będzie to leczenie dwutorowe najpierw haloperidolem później lekami przeciwdepresyjnymi mam pytanie czy ja w ogóle z tego wszystkiego wyjdę na prostą i będę takim samym szczęśliwym człowiekiem jak kiedyś ????

Zespół amotywacyjny czyli "na niczym mi nie zależy" to dość częste powikłanie marihuany.
Jest Pan pod opieką specjalisty i proponuję szczerze rozmawiać z Nim, bo zna On więcej faktów z Pana CV.
Pozdrawiam.

Witam, ma Pan szansę powrócić do równowagi po odstawieniu marihuany oraz leczeniu farmakologicznym. Proszę być dobrej myśli, jest to jednak proces na który potrzebny jest czas. Odczuwana anhedonia jest efektem długotrwałego wpływu narkotyku. Aby sobie pomóc, lepiej radzić sobie w tym trudnym dla Pana okresie, warto skorzystać z pomocy psychologa i psychoterapii. Jeżeli potrzebuje Pan dłuższej rozmowy zapraszam do skorzystania z konsultacji online.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl