Czas oczekiwania na endoprotezę kolana

w pażdzierniku miałam endoproteze kolana prawego -- termin kolana lewego mam za 9 lat --mam 60 lat -mieszkam w Katowicach -czy sa gdzieś w poblizu terminy wcześniejsze ? prosze o odpowiedż

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
O długość kolejki proszę dowiadywać się w oddziale NFZ lub placówkach wykonujących tego typu zabiegi w Pani okolicy.