Jaki jest czas oczekiwania na rehabilitację refundowaną przez NFZ?

witam. Mam skierowanie na rehabilitacje i zastanawiam się jak długo będę musiała czekać bo chciała bym to zrobić na NFZ a nie prywatnie, jak długi jest okres oczekiwań w Warszawie

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wszystko zależy od ośrodka. Trzeba zadzwonić do różnych przychodni i popytać. Terminy to kwestia indywidualna każdej placówki.