Czas oczekiwania na wynik mammografi

Witam serdecznie mam pytanie jak dlugo trzeba otrzekiwac na wynik z mamografi

Witam serdecznie,

Czas oczekiwania na wynik mammografii jest różny i zależy od placówki, w której wykonane było badanie. W jednych placówką to 7 dni od badania, w innych do 2 tygodni od badania itp.
Po badaniu osoba wykonująca badanie powinna Pani powiedzieć kiedy może zgłosić się Pani po odbiór wyniku. Zawsze może Pani zadzwonić do placówki w której wykonane bylo badanie z zapytaniem o termin odbioru.

Pozdrawiam.