Czas trwania pierwszej miesiączki po usunięciu torbieli metodą laparotomii

Witam mam pytanie. Ile może trwać pierwsza miesiączka po usunięciu torbiela metodą laporotomii? Ja swoją dostałam dokładnie 6 tyg po zabiegu i trwa już 6 dni a zawsze miałam miesiączki 3-4 dniowe. A to krwawienie nie dość że trwa już 6 dzień to nie wygląda na to że się skończy. Po jakim czasie nie ustąpienia krwawienia powinnam się martwić?

Proszę poczekać jeszcze 3-4 dni. Jeśli krwawienie miesiączkowe nie ustąpi na pewno trzeba skonsultować się bezpośrednio z ginekologiem prowadzącym.