Zapytaj lekarza

7 3 7 , 0 3 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy przedłużające się krwawienie po rozpoczęciu stosowania tabletek antykoncepcyjnych jest normalne?

Witam, zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne (Eloine) pierwszy blister, pierwszą tabletkę wzięłam w pierwszy dzień rozpoczęcia miesiączki, która zwykle trwa 5-6 dni, ale do tej pory krwawienie nie ustąpiło, a miesiączka powinna skończyć sie 5 dni temu, dodam ze zwykle nie mam ciężkich dolegliwości takich jak ból głowy czy brzucha. Stad moje pytanie czy powinnam martwić sie takimi skutkami czy na poczatku brania tabletek to normalne ? Z góry dziękuje za odpowiedz Monika, 27 lat
KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy