Czerwona i swędząca wysypka na ciele

Witam, mam swedzącą wysypke na puie, wilkie rozlane, czerwone plamy, wysypka wystepuje rowniez w pachwinach i "nad:pochwą. Stosowałam Cutivate od dermatologa, alebyło jeszcze gorzej, pozniej mialam elocome, chwilowa poprawa, a pozniej zmiany wrocily ;/,teraz mam Clobederm, dzis pierwszy raz zastosowany. Co to może byc taka wysypka, skoro sterydy na nią nie działają?juz nie wiem co robic?czym smarowac a czym nie?

Lek. Jolanta Miernicka

Mogą to być także zmiany grzybicze lub drożdżakowe proszę kupić w aptece krem przeciwgrzybiczy i zastosować na zmiany skrne.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl