Swędząca wysypka na ciele od dwóch tygodni

Dziwna wysypka, co to może być. Witam. OD 2 tygodni mam dziwną wysypkę, krosty są małe podobne jak przy pokrzywce, najbardziej swędzą ręce, i uda. Nie da sie z tym wytrzymać, a dermatolog dopiero na 19lutego. Byłem u lekarz ogólnej nic nie stwierdziła przepisała mi Atarax 1-na noc, Zyrtec-1 na noc, i maśc Cutivate. Która skończyła się po 2 posmarowaniach. Czytałem, że takie cuś jest przy świerzbie ale nie mam żadnych kanalików pomiędzy palcami. Ale, pomiędzy palcami swędzi tez.

Witam! Opisane objawy nie są swoiste i mogą pojawić się zarówno w związku z reakcją alergiczną jak i zakażeniem bakteryjnym bądź grzybiczym. Proszę zastanowić się czy zmiany nie pojawiły się w związku z zastosowaniem nowego kosmetyku, proszku do prania czy ubrania. Taki związek bowiem świadczy o reakcji alergicznej.