Czerwona, piękąca wysypka każdego lata

Witam kazdego lata wystepuje na mojej szyji zmiana zaognina czerwona piekaca i swedzaca zaczyna sie zawsze w cieple dni kiedy sie bardzo poce lekarz poczatkowo myslal ze to glebsza czerwona potowka teraz nie wie czy AZS zmiany podobno wygladaja nieco podobnie dal lotriderm zmiana szybko schodzi ale potem wraca a we wrzesniu kiedy sie schladza wszystko znika szyja jest gladka do nastepnego czerwca i tak juz 3rok czy aZS moze pojawiac "sezonowo"czy potowka moze tez byc bardzo doskwierajaca? pozd

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jak najbardziej możliwe jest sezonowe pojawianie się dolegliwości. Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego co pomoże w ograniczeniu uciążliwych dolegliwości.