Czerwona plama na klatce piersiowej

Witam mam pewien problem on jest już jest od dawna ale sie nie przejmowałem tym. A więc tak na klatce piersiowej mam czerwona plame nie jest wielkości jak ręka u dziecka 2letniego, ma m to od jakiś 5lat byłem z tym u dermataloga przepisał mi maśćie i tyle z tego było, mascie nie nie pomogły więc olałem to, ale po 5latach nadal to mam i coraz częsciej i bardziej swędzi co to może być? raz mnie strasznie swędziało to popsikałem perfumem i to był zły pomysł bo strasznie piekło :<

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie lekarskie aby móc cos więcej powiedzieć. proponuje udać się do lekarza dermatologa. po badaniu będzie można zastosować odpowiednie dalsze postępowanie.