Czerwona szorstka plama na klatce piersiowej

Witam. Mam problem ze skórą a dokładniej na klatce piersiowej mam czerwoną plamę jest ona szorstka. Czasami swędzi np. podczas kąpieli (ale to rzadko) lub gdy założę jakąś koszulkę z nieprzyjemnego materiału. Przypuszczam że przyczyną może być to, że chodziłem w koszulce z dużym dekoltem podczas gdy było już za zimno. Z góry dziękuję za pomoc

Aleksander Ropielewski

Bez oceny zmiany skórnej nie jestem w stanie udzielić pomocnej odpowiedzi i jedyne co mogę zasugerować to kontakt z dermatologiem.
Pozdrawiam