Czerwone i przekrwione gardło po antybiotykoterapii

Witam. Mam pytanie, przed świętami Wielkanocy miałem zapalnie gardła dostałem leki przeciwwirusowe, potem się okazało że mam szmery nad oskrzelami i miałem antybiotyk. Wszystko przeszło, ale od tamtej pory mam czerwone, przekrwione niebolące gardło. Byłem u lekrza dał mi antybiotyk, potem płyn do płukania gardła, witaminy, tabletki przeciwalergiczne. Czasem odksztusze wydzieline, żadnych innych objawów. Pomocy, ja się zamartwiam czy to nie rak, chyba za dużo czytam w internecie. Marcin

Lek. Katarzyna Szymczak

Chyba faktycznie za dużo Pan czyta w internecie, dla spokoju sugeruję wizytę u laryngologa.