Czerwone, nieswędzące plamki na ciele

Mam 21 lat przy wzroscie 174 cm waże 98 kg. Od 2 lat na moim ciele okresowo pojawiaja sie czerwone nieswędzące, niebolące plamki. Zniakają po 2-5 dniach, zauważyłem, że często mam je kiedy zmieniam środowisko życia[wyjazdy itp.] i pomyślałem, że może to być uczlenie na jakiś składnik proszków do prania, bo zawsze spię w koszulce a objawy głownie występowały na nogach. Co to może być? Uczulenie czy jakiś typ skazay krwotocznej?

Lek. Tomasz Budlewski

Określenie rodzaju zmian na podstawie samego opisu jest nie możliwe. Proszę udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można zlecić odpowiednie badania ewentualnie skierować Pana do dermatologa.