Czerwone plamienia po okresie - co to oznacza?

3 dni temu miałam okres, w tym czasie kochałam się ze swoim chłopakiem i dostałam czerwone plamienia, boje się, bo tak nigdy nie miałam, bolał mnie brzuch, było mi niedobrze i chciało mi się cały czas wypróżniać. Czy to może być ciąża?

Witam serdecznie!
Jest zdecydowanie za wcześnie, by mogły być odczuwalne pierwsze objawy ciąży. Współżycie w trakcie miesiączki sprzyja rozwojowi infekcji. Przedstawione przez Ciebie objawy potwierdzają te sugestie. Jeżeli objawy same nie ustąpią w trakcie najbliższych dni, sugerowałabym skonsultować się ze swoim ginekologiem.
Pozdrawiam