Czerwone plamki na skórze piersi

Witam wczoraj rano zobaczylam na piersiach czerwone plamki nie swedza nie bola sa po zew str na oby dwoch piersiach jestem za granica nie mam jak isc do lekarza co to moze bycc? objaw ciazy. ? Czy jakies wredne chorubsko mine do pada? prosze pilnie o prase. ?boje sie

Piotr Pilarski

Może to być uczulenie. Bez zbadania nie jestem w stanie nic doradzić.

Pozdrawiam.