Wypukłe plamki na przedramieniu

Witam, około 1,5 tygodnia temu zauważyłam na przedramieniu dwie wypukle plamki. Sa koloru skory, nie swedza, nie bola. Sa jedynie szorstkie. Dzisiaj zauważyłam kolejna na drugiej ręce. Mam podejrzenie alergii, od miesiąca gorzej sie czuje, jednak na wizytę u alergologa jeszcze czekam. Tutaj zdjecie jednej z moich zmian: http://wgrajo.pl/img/imageixi.jpg Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety na zdjęciu nie wiele widac. Proponuję udac się do lekarza rodzinnego, lub lekarza dermatologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedziec.