Czym jest wypukła plamka pod tatuażem?

Witam. Od około 4 miesięcy mam wypukłą plamkę pod tatuażem. Plamka boli przy dotykaniu jest bardzo unerwiona i powstaje na niej taka skorupa z suchej skory, dodam że tatuaż jest stary bo robiony około 8 lat temu . Nie mogę stwierdzić jakiego koloru jest plamka ale od dwóch dni jest zaczerwienienie wychodzące poza tatuaz. Średnica plamki to ok.1,5 na 1,5 cm

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć