Czerwone plamki pomiędzy brwiami, na nosie i za uszami

Zrobily mo sie czerwone plamki miedzy brwiami, na nosie i za uszami. Od czasu do czasu czuje swedzenie w tych miejscach, a za uszami cieplo. Nie jestem w stanie isc do lekarza, poniewaz jestem za granica. Czy moze to byc cos niebezpiecznego? Co z tym robic?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. być może jest to uczulenie. Proszę koniecznie udać się do lekarza, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

Za granicą również są lekarze, niestety bez obejrzenia i zbadania stanu skóry nie można postawić diagnozy!!!.