Czerwone plamki po zrobieniu kolczyka nad górną wargą

Witam. Mam taki problem wczoraj miałam robiony kolczyk nad górną wargą i zrobiły mi sie koło kolczyka czerowne place tak jak by mi krwinki popekały ponoć to nie jest nic strasznego ale boje się że teraz będę musiała wyjąć kolczyk czy to konieczne czy to się zagoi ? Czy muszę wyjąć :(?

Witam serdecznie. Spokojnie, nie ma powodów do obaw. Zmiany opisywane przez Panią powinny same ustąpić.