Jak usunąć dziurkę po kolczyku w górnej wardze?

Witam. Chcialabym wyciagnac kolczyk, ktory mam w gornej wardze ok 6 lat. Jaki zabieg moglabym zastosowac zeby ,,zasklepic"dziurke ? Dziurka jest spora i wydaje mi sie, ze tak latwo nie zrobi sie blizna. Bardzo prosze o pomoc. Pozdrawiam

Trzeba niestety wyciąć przetokę skórną po kolczyku i zeszyć ranę. Zabieg taki jedynie w warunkach prywatnych. Można z tym problemem udać się prywatnie do prywatnego gabinetu chirurgicznego.

Witam,nie jestem w stanie na odległość W-wa-Kruszyna-bez zbadania Pani ,zasklepić dziurki!!! Proszę udać się do chirurga! z.żurawski