Rana po usunięciu pieprzyka na szyi

witam. Mam pytanie które nie daje mi spokoju. 4 dni temu Pan doktor mi wyciąl mi pieprzyk na szyi. Miał 3,5mm około. Wszystko super. Do czasu zdjęcia opatrunku. Jak zobaczyłam w lustrze jak duża jest rana po zabiegu oniemialamże strachu. Pieprzyk malutki a ja mam sznita na 4 cm i 5 szwow :( i strasznie się martwię czemu to takie duże skoro pieprz taki mały ? pan doktor wyciąl mi go na moje rządzanie bo się bałam co to bo urosło ciąży. On sam nie widział nic nie pokojocego. Pomocy :(((

Witam , przepraszam , ale na odległość W-wa-Stalowa Wola nie jestem w stanie zmniejszyć blizny!!! Może zmiana była na tyle duża,że wymagała tak szerokiego wycięcia! Proszę omówić tę sprawę z operatorem!!! Ps.A poza tym wszystko zależy od wyniku badania h-p!!! z.żurawski