Czerwone plamy na ciele u męża po wypiciu alkoholu

witam mam wazne pytanie dlaczego mój mąż po wypiciu alkoholu ma czerwone plamy na ciele twarzy prosze o odp. pozdrawiam honorata

Witam,

z opisu wynik, że mąż ma zmiany o charakterze naczyniowym - plamy rumieniowe po rozszerzeniu naczyń krwionośnych.
Może być to rodzinna zależność lub przypadłość związana z problemami internistycznymi.
Należy wykonać badania:

1. TSH
2. pomiary ciśnienia krwi przez 7 dni
3. glukoza

Pozdrawiam