Czerwone plamy na dekolcie, szyi i twarzy pojawiające się w czasie sytuacji stresowych

Witam.Odkąd pamiętam mam problem z czerwonymi)wręcz bordowymi)plamami i wypiekami na dekolcie, szyi i twarzy, a także czasami na ramionach. Przeważnie pojawiają się w sytuacjach stresowych, jednak nie tylko wtedy. Czy istnieje jakiś skuteczny sposób,aby się ich pozbyć? Dodam, że mam łuszczycę skóry głowy, ale pomimo tego jakichkolwiek innych problemów skórnych brak.

Witam. Tego typu zmiany dość trudno poddają się skutecznej terapii. Można stosować maseczki o działaniu wzmacniającym i wyciszającym oraz wyciągi z alg morskich. W gabinetach kosmetycznych stosuje się również zabiegi jonizacji, elektrokoagulacji i laserowego usuwania rozszerzonych naczynek.