Czerwone plamy na nogach i rękach u 1,5-rocznej córki

Witam.Moja córcia po ponad pól roku zycia dostała czerwonych plam na nogach i rękach.Podczas kąpieli bardziej sie czerwienią i podczas dotyku bledną i sa suche.Gdy zaczyna się wiosna lato znika a gdy robi się zimno to powraca.Żaden lekarz nic nie pomógł kazał obserwować,ale ja już niewiem co mam robić.Dodam że ja to nie swędzi bo się po tym nie drapie.Córcia ma 1,5 roku

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany powinien ocenić specjalista dermatolog. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.