Czerwone plamy na twarzy po wysiłku fizycznym

Witam! Mam na imie Piotr mam 23 lata. Zawsze po wysiłku fizycznym czy w pracy czy w sporcie na mojej twarzy pokazują się czerwone plamki, mysle ze moga to byc potówki co jest dobre na potówki ? Niżej zamieszczam link do zdjęcia jak moja twarz wyglada po potówce i kąpieli. http://pl.tinypic.com/r/2a7j5o1/8

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecam wizyte u dermatologa, ktory zbada zmiany i przypisze odpowiednie zalecenia lub odpowiednią terapię. Pozdrawiam