Czerwone plamy na twarzy u 3-latki

Witam serdecznie , u mojej 3 letniej córki nagle zaczęły pojawiać się czerwone plamy które po krótkiej chwili znikają dzieje się to samoistnie na twarzy i całym ciele , czasem jest tak ze dotkne jej szyii palcem i zaraz robi się czerwona plama która po minucie znika . czesto podraznia ją ubranie i tez sie pojawiają , po kompieli przy gilgotaniu , jak się śmieje czy zdenerwuję również . Córka nie była jak do tąd alergikiem .Z GORY DZIEKUEJ ZA ODPOWIEDZ

Renata GrzechociĹska

Zmiany trudno ocenić bez ich zobaczenia. Niepokojący jest fakt, że pojawiają się nawet podczas dotyku. Dlatego proszę udać się do dermatologa.