Czerwone, swędzące plamy na nadgarstku a uczulenie na lateks

Witam, mam 26 lat od 2 tygodni mam na nadgarstkach swędzące czerwone plamy, czytałem poprzednie odpowiedzi ze to jest od lateksu, w pracy zakładam najpierw rękawiczki z materiału, później foliowe z talkiem a na końcu z lateksu, wiedz nie wiem czy to od tego będzie. uczulony na nic nie jestem. Jak pozbyć się tych plam??

Magdalena StusiĹska

Najlepiej skonsultować się z lekarzem dermatologiem lub alergologiem, którzy przeprowadzą dokładny wywiad i badania które mogą pomóc ustalić przyczynę.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.