Czerwone zmiany w okolicy bikini

dzień dobry, pod koniec września sporo jeździłam na rowerze i w okolicach majtek zrobiły mi się czerwone odrobine spuchnięte miejsca, myślałam że to normalne obtarcie. po jakimś czasie , mniej więcej od miesiąca widzę że to musi być jakaś wysypka. nigdy wcześniej nie miałam problemu ze skórą a teraz widzę że z okolic bikini przechodzi na brzuch. mam wrażenie że na całej powierzchni skóra trudniej się goi

Witam. Prawdopodobnie wtórnie do otarcia pojawił się miejscowy stan zapalny. Proszę smarować zmienione miejsca sudocremem. Optymalnie byłoby skonsultować się z dermatologiem.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.