Czerwono-białe krostki na napletku żołędzi penisa

Witam!Od paru miesięcy zauważyłem na żołędziu i napletku czerwono białe krostki niewyczuwalne.Nie wiem od czego są.Może ze z powodu że dorastam bo również boli mnie całe ciało.Doktor przepisał mi maść Pimafucort stosuje ale nie widzę zmian.Nie wiem czy przeszkodzi to mi w dorosłym życiu. Proszę o pomoc

Witam! Opisane zmiany mogą wiązać się z zakażeniem grzybiczym. Tego typu wykwity nie są groźne, nie powodują poważnych problemów zdrowotnych. Wymagają jednak wdrożenia odpowiedniego, czasem wielotygodniowego leczenia. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.