Czerwono-białe, piekące krosty na penisie

Witam ! Okolo tygodnia temu zaczalem miec dziwne czerwono-biale krosty na penisie, na skórze zaraz pod samym grzybem. Jest to brzydki zapach oraz pieczenie (tylko kiedy dotykam). Problem w tym ze jestem za granica i zbyytnoi nie wiem do kogo sie skierowac.

Witam! Proszę udać się do lekarza pierwszego kontaktu. Opisane objawy są wynikiem infekcji i wymagają wdrożenia odpowiedniego leczenia.