Czerwonoblada plama na podniebieniu twardym

Mam czerwoną rozlaną plamę na podniebieniu twardym. Raz jest dość blada a raz krwistoczerwona. Mam ją 3 miesiące i od tamtego czasu się powiększyła. Byłam z tym u rodzinnego i laryngologa, ale powiedzieli, że to "nic". Boję się, że to może być rak... Czy mogę mieć rację, może być takie rozpoznanie? Co to może być? Nie boli, nie piecze, po prostu jest. Mam 21 lat i od 1,5 roku palę papierosy. Mam też nerwice lękową...

jesli lekarz powiedzial, ze nic a Pani mysli, ze rak...tzn, ze możę Pani go sama wykreowac, nawet jak go nie ma...warto przyjrzeć sie mechanizmom jakie Pani stosuje i pozmieniać je.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza