Częściowo wpuklające się korzenie zębów trzonowych w wyniku TK

Witam. W TK zatok wyszły mi częściowo wpuklające się korzenie zębów trzonowych w obręb światła zatok szczękowych. Co to oznacza? Czy tu jest konieczne leczenie zabiegowe? Oprócz tego zatoka klinowa z widoczną przegrodą kostną, prawidłowo upowietrzniona, concha bullosa małżowiny nosowej środkowej prawej, oraz lewostronne skrzywienie przegrody nosowej. Proszę o interpretację.

Sam oceniam wyniki TK zatok. Nie interesują mnie opisy radiologów. Nasze opisy czasami różnią się diametralnie w stosunku do opisów radiologów. Po za tym nie wiem co Pani dolega itd....Nie da rady bez osobistego zbadania Ciebie i zebraniu wywiadu lekarskiego poradzić Ci cokolwiek. Przyjedź może?