Częste bóle kręgosłupa szyjnego i lędźwiowego oraz drętwienie kończyn górnych
Witam. Miewam czesto bóle kregosłupa szyjnego i ledzwiowego, od pewnego czasu doszło drętwienie kończyn górnych, nasila się to w nocy. Pojawia się też brak krążenia., Bardzo proszę o interpretacje RTG; Skrzywienie lewostronne odc,th kręgosłupa i pogłębiona kifoza. Niewielki odczyn wytwórczy krawędzi trzonów kr.

KOBIETA, 42 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Opisane dolegliwości rzeczywiście wydają się być wynikiem patologii kręgosłupa, co po części potwierdza wynik RTG (skrzywienie kręgosłupa, zmiany wytwórcze, które są wynikiem choroby zwyrodnieniowej). Wynik RTG nie jest jednak wystarczająco szczegółowy, by wskazać konkretną przyczynę objawów. Powinna Pani zatem skonsultować się ze specjalistą neurologiem, który pokieruje dalszą diagnostyką i ewentualnym leczeniem.